Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Fakat lazer epilasyon için tercih edilecek cihaz türü, uygulama merkezi ve uygulamayı gerçekleştiren estetisyen, başarılı sonuç almanız ile doğru orantılıdır. Gaziemir lazer epilasyon konusunda Derma FaMe Clinic’s deneyimli kadrosu ve en yeni teknolojiye sahip gerçek lazer epilasyon cihazları ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri
Günümüzde birden fazla lazer epilasyon cihazı tipi mevcuttur. Diode, alexandrite, Nd Yag, IPL gibi çok sayıda lazer epilasyon tipi olsa da daha çok diode (diyot) ve alexandrite sistemler tercih edilmekte. Fakat tüm cihazlar aynı yüksek performansı sunmamaktadır. Kişinin cilt yapısı ve kıl yapısı burada önem arz eder.

Diode Lazer Epilasyon
Günümüzde en verimli lazer epilasyon türü olarak bahsedeceğimiz Diode lazer epilasyon, lazer epilasyon cihazları arasında dalga boyu en yüksek olan tiptir. Diğer tiplere göre daha derin noktaya ulaşır. Bu sayede ten renginin koyu olması halinde de etki gösterebilmektedir. İstenmeyen tüylerin direkt olarak azaltılmasına yönelik geliştirilmiş olan en yeni teknolojileri bünyesinde barındırır. Günümüzde en yeni teknolojiler diode lazer epilasyon üzerinde şekillenmektedir ve daha güvenli bir epilasyon sunar.

Alexandrite Lazer Epilasyon
Diode lazer epilasyona göre daha pratiktir, seans süresi daha kısadır fakat verimlilik açısından diode lazer epilasyonun gerisindedir. Sadece açık cilt rengine sahip kişilerde başarı sağlar ve koyu tenler için uygun değildir. Daha çok kıl köklerini uyuttuğu bilinir ve kalıcılık sağlamaz. İşlemler ciddi acı hissi uyandırır ve seansları tamamlamak oldukça zordur. Özellikle hassas bölgeler için rahatsız edici acı uyandırır.

Lazer Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler!
lazer epilasyonun verimliliğini arttırmak ve maksimum verim elde etmek için bronzlaşmamanız tavsiye edilir. Lazer epilasyona başlamadan önce kullanılan ilaç ve aktif hastalıklar mutlaka ilgili kişilere bildirilmelidir. Eğer herhangi bir deri hastalığınız varsa lazer epilasyona başlamadan önce doktora danışmanız tavsiye edilir.

Lazer Epilasyon Güvenli mi?
Uygulama yapılan yerin güvenilirliği, kullanılan cihazın güvenilirliği, uygulama yapan kişinin lazer epilasyon konusundaki deneyimi ve eğitimini almış olması gibi etkenler lazer epilasyonun güvenilirliğini arttıran unsurlardır. Gerekli şartların sağlanması halinde lazer epilasyon uygulaması güvenli bir sistemdir.

Neden Derma FaMe Clinic’s’de Lazer Epilasyon Yaptırmalıyım?
Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Derma FaMe Clinic’s, en yeni teknolojilere sahip gerçek lazer epilasyon cihazlarını kullanmaktadır. Uygulamalar büyük bir titizlikle gerçekleştirilmekte olup, hizmet performansı maksimum seviyede olması için özen gösterilmektedir. Güzellik merkezimizde lazer epilasyonun etkisi ilk seanstan itibaren gözle görünür şekilde farkedilir ve 6-8 seans aralığında %80-%90 oranında bitiş sağlanır. Bu oran lazer epilasyon uygulamasında gerçekleşebilecek en iyi yüzdedir.

Aşağıda yer alan formu doldurarak bize ulaşın!