Epilasyon

Epilasyon günümüzde yaygın olarak tercih edilmektedir. Fakat epilasyon için tercih edilecek cihaz türü, uygulama merkezi ve uygulamayı gerçekleştiren estetisyen, başarılı sonuç almanız ile doğru orantılıdır. Gaziemir epilasyon konusunda Derma FaMe deneyimli kadrosu ve en yeni teknolojiye sahip epilasyon cihazları ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Epilasyon Hakkında Bilinmesi Gerekenler!
Epilasyonun verimliliğini arttırmak ve maksimum verim elde etmek için bronzlaşmamanız tavsiye edilir. Epilasyona başlamadan önce kullanılan ilaç ve aktif hastalıklar mutlaka ilgili kişilere bildirilmelidir. Eğer herhangi bir deri hastalığınız varsa epilasyona başlamadan önce doktora danışmanız tavsiye edilir.

Epilasyon Güvenli mi?
Uygulama yapılan yerin güvenilirliği, kullanılan cihazın güvenilirliği, uygulama yapan kişinin epilasyon konusundaki deneyimi ve eğitimini almış olması gibi etkenler epilasyonun güvenilirliğini arttıran unsurlardır. Gerekli şartların sağlanması halinde epilasyon uygulaması güvenli bir sistemdir.

Neden Derma FaMe Güzellik Salonu’nda Epilasyon Yaptırmalıyım?
Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren Derma FaMe Clinic’s, en yeni teknolojilere sahip gerçek epilasyon cihazlarını kullanmaktadır. Uygulamalar büyük bir titizlikle gerçekleştirilmekte olup, hizmet performansı maksimum seviyede olması için özen gösterilmektedir. Güzellik salonumuzda epilasyonun etkisi ilk seanstan itibaren gözle görünür şekilde farkedilir ve 6-8 seans aralığında %80-%90 oranında bitiş sağlanır. Bu oran epilasyon uygulamasında gerçekleşebilecek en iyi yüzdedir.

Aşağıda yer alan formu doldurarak bize ulaşın!